Practises

Boys

MUSTAMÄE

Beginners 1-3. class (born in 2008-11)
Coach: Allan Siimann
Gym: Kristiine Pallimängude Maja, Kännu 86.

Tu 15.00-16.30
F 14.30-15.30

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=”#999999″ link_color=”#999999″ size=”3″ margin=”15″ class=””]

KESKLINN

Beginners 1-3. class (born in 2008-11)
Coaches: Elise Käit & Mihkel Kurg
Gym: Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23.

Tu 13.30-14.30
Th 13.30-14.30

U14 (born in 2005-06)
Coaches: Allan Siimann & Mihkel Kurg
Gym: Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23 & Kristiine PMM, kännu 86.

M 15.30-17.00 Südalinnas
W 17.00-18.30 Südalinnas
Th 15.00-16.30 Kristiine PMM
F 16.00-17.00 Südalinna väliväjakutel ÜKE
Su 13.00-14.30 Südalinnas

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=”#999999″ link_color=”#999999″ size=”3″ margin=”15″ class=””]

KESKLINN/MUSTAMÄE

U16 (born in 2002-04)
Coaches: Allan Siimann & Mihkel Kurg
Gym: Kristiine Pallimängude Majas & Tallinna Südalinn Kool.

M 17.00-18.30 Kristiine PMM
W 17.00-18.30 Südalinnas
Th 15.30-17.00 Südalinnas
F 16.00-17.00 Südalinna väliväljakutel
S 15.00-17.00 Südalinnas

TÜDRUKUD

KESKLINN

Beginners 1-3. class (born 2008-11)
Coaches: Elise Käit & Mihkel Kurg
Gym: Tallinna Südalinn Kool, Liivalaia 23.

Tu 13.30-14.30
Th 13.30-14.30

U12 (2007-10 sünd.)
Coaches: Janne Schasmin & Elise Käit
Gym: Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23.

M 14.30-16.00
Tu 14.30-16.00
Th 14.30-16.00
F 14.30-16.00
Sa 12.00-13.30

U14 (born in 2005-06)
Coaches: Janne Schasmin & Elise Käit
Gym: Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23.

M 17.00-18.30
Tu 15.30-17.30
Th 15.30-17.30
F 15.30-17.30
Sa 13.30-15.00

I Division (BC STAR)
Coach: Elise Käit
Gym: Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23.

M 18.30-20.00
F 18.30-20.00

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=”#999999″ link_color=”#999999″ size=”3″ margin=”15″ class=“”]

MUSTAMÄE

Beginners 1-3. klass (2008-11 sünd.)
Coach: Allan Siimann
Gym: Kristiine Pallimängude Maja, Kännu 86.

T 15.00-16.30
R 14.30-15.30