Õppemaks

Hooaeg kestab 11 kuud (august-juuni). Arved koostatakse jooksva kuu keskel algava kuu kohta ja arvete maksetähtaeg on 7 päeva. Õppemaksu maksmisel saate arvestada tulumaksu tagastusega. Juhul kui klubis treenib mitu last samast perest, siis teine laps saab -50% ja kolmas laps -75% soodustust.

Püüame oma klubis mõelda kõigile ja võtame kõiki muresid ja rõõme ühtmoodi tõsiselt. Saame aru, et vahel on ka raskeid aegu ja sellepärast oleme otsustanud teha õppemaksu soodustusi lastele, kes väga sooviksid treeningutes osaleda, aga kellel ei ole rahaliselt võimalik nii palju panustada. Soodustuse taotlemiseks palun saatke vabas vormis avaldus või kiri meie treeneri Allan Siimanni e-postile allan@bcstar.ee Leiame kindlasti lahenduse kõikidele olukordadele.

NB! Õpilased, kellel on tegemata või ei ole tehtud linna toetuse määramine meie klubisse lisandub igakuisele tasule 10 eurot! (kehtib Harjumaa ja Viimsi valda sisse kirjutatud lastele).

Täpsema informatsiooni õppemaksu suuruse kohta jagab treener lapsevanematele treeninghooaja alguses või lepingu sõlmimisel.