Klubist

Korvpalliklubi BC Star loodi 1. novembril 2006 eesmärgiga pakkuda võrdselt kvaliteetseid treeninguid ja võimalusi nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Püüame alati vaadata enda ümber avatud meelega ja näha piiridest kaugemale. Mida edukamad me oleme, seda kõrgemale me oma eesmärgid seame ja seda rohkem avardub silmapiir ning tekib meie õpilastel võimalusi oma unistused teoks teha.

Tänu Teile, kallid lapsevanemad, kes Te olete meid usaldanud ja toetanud, oleme oma kaheteist tegutsemisaasta jooksul palju saavutanud, aga soov minna veel kaugemale ja hüpata veel kõrgemale on endisest tugevam. Oleme aru saanud, et sportlane treenib sama palju peaga, kui käte ja jalgadega ning vajab lisaks füüsilisele arengule ka vaimset õpetust kuidas igapäeva asjadega väljaspool treeningut toime tulla. Me lubame, et anname endast alati parima, et meie õpilased oleksid õppimises sama tublid, kui pallplatsil. Samuti oleme hakanud üha rohkem väärtustama treeningute kvaliteeti ja teadliku treenimist, mis pöörab tähelepanu nii toitumisele kui ka lapse lihaste-liigeste arengule. Seoses sellega oleme oma meeskonda kutsunud ka füsioterapeudi ja toitumisnõustaja, kelle ülesanneteks on hoida silm peal lapse ja noore kehalisel arengul ja võimekusel, et viia vigastuste oht võimalikult väikeseks.

Meie suurim saavutus klubina ei ole mitte ainult ainsa Eesti naiskonnana FIBA Eurocupi sarjas osalemine, vaid ka need naeratavad ja õnnelikud lapsed, kes iga päev meie trenni tulevad, pingutades ühise eesmärgi nimel, toetades ja abistades üksteist ja isegi kui on raske, siis koos saadakse kõigest üle ja ei anta kunagi alla.

Suur suur aitäh Teile kõigile, kes Te usute meisse ja meie tegemistesse. Teie toetus ja hea sõna on meile oluline!


Meie klubi põhimõtted ja väärtused

Aeg

Aeg on see, mida meil kõigil on võrdselt. Meie edu või ebaedu sõltub sellest, kuidas me kasutame või suhtume ajasse, mis meile on antud. Tule treeningusse alati õigel ajal, austa treenerit, teisi osalejaid ja treeningu aega.

Lugupidamine

Pane hästi tähele, kui treener räägib. Kuula vaikselt, jäta meelde ja tee tublisti tööd paremaks saamise nimel.

Hoolimine

Ole teiste vastu lahke ja sõbralik. Mitte kunagi ei ole nii kiire, et ei saaks olla viisakas ja hooliv.

Ausus

Ole õiglane ja aus oma kaaslaste ja mängu vastu. Teisi pettes, petad ennast ja kogu oma võistkonda.

Järjekindlus ja suhtumine

Järjekindlus, töö ja suhtumine treeningutesse, oma kaaslastesse ja treenerisse, aitavad Sul saada heaks mängijaks.

Enesekindlus

Usu endasse ja kõik teised usuvad Sinusse.

Tunne rõõmu

Tule kohale, kuula, tee tööd ja tunne alati rõõmu kõigest, mida Sa teed ning head tulemused tulevad iseenesest.