Jutud Jannega veebinarid

Janne Schasmini veebiseminaride sari, mille keskmes on spordimaastikul tegutsevad inimesed.

Jälgi Jutud Jannega YouTube kanalit siit.


2021-05-04T14:00:00

  days

  hours  minutes  seconds

untilToimunud veebinarid

JUTUD JANNEGADAVID. L. RIVERS

David Rivers (56) on endine USA tippkorvpallur, kes säras oma silmapaistva karjääri (1988-2004) jooksul nii NBA-s kui Euroopas.

Tänasel päeval juhib David oma akadeemiat ja korraldab haridusalaseid ning sportliku enesearengu laagreid lastele ja noortele üle maailma.


JUTUD JANNEGA – KELLY SILDARU

Janne Schasmini külaliseks freestyle suusatamise maailmameister ja 9- kordne X- mängude medalist Kelly Sildaru. Põneva vestluse käigus räägime muuhulgas motivatsiooniteguritest ja eesmärkidest ning väljakutsetest. Diskuteerime avatud suhtluse ja elus oluliste väärtuste teemal. Kelly kirjeldab, kuidas käib uute trikkide õppimine ja nende sooritamine võistluskeskkonnas . Lisaks arutleme fännidele eeskujuks olemisest ning nendega suhtluse olulisusest. Juttu tuleb Kelly eeloleva hooaja graafikust ning peatume põgusalt ka OM teemal.


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE JÜRI RATAS

Endise peaministri ja Korvpalliliidu presidendiga vestluses keskendume Jüri sporditaustale ning spordist saadud kogemuste ülekandmisesele ellu ja juhtimisse.
Räägime eeskujudest ja väljakutsetega hakkama saamisest, eluväärtustest ja väärikaks olemisest. Peatume ka võitude ja ebaõnnestumiste teemal ning nendest saadud õppetundidel. Meenutame 2015. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri korvpallis ning EOK presidendivalimisi.


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE MARET ANI

Räägime juttu endise profitennisisti Maret Aniga. Lisaks Anett Kontaveidile ja Kaia Kanepile on Austraalia lahtistel mänginud ka tema (2006 ja 2008). Tänane veebinar ongi temast ja elust pärast tennist.


JUTUD JANNEGA . KÜLALINE KRISTEL KIENS

Kristel Kiens on tunnustatud spordipsühholoog, kes abistab sportlasi ja ka treenereid vaimsete oskuste arendamisel. Igapäevaselt Audentese Spordigümnaasiumis töötava Kristeli näol on tegemist oma ala tipptegijaga, kes on teinud koostööd nii meeskondlike spordialade koondistega kui ka individuaalsportlastega. Kristeli taust endise rannavõrkpallurina annab talle hea lähtepositsiooni suunamaks ja aitamaks sportlaseid ja treenereid mentaalsete oskuste arendamisel. Millised need oskused on, kuidas ja millal neid kasutada – sellest räägimegi saates.


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE MAILIS POKK

Eesti Rahvusnaiskond reisib Venemaale, et jätkata FIBA Eurobasket kvalifikatsiooni 2021 mängudega. Sel neljapäeval kohtutakse kell 16:30​ meie aja järgi Venemaaga ja sel laupäeval kell 13:30 Bosnia ja Hertsegoviinaga. Enne esimest mängu räägime juttu koondise kapteni Mailisega tema sportlaskarjäärist, erinevate koondiste kogemustest ja muidugi ka eesolevast kahest mängust Orenburgis. Ole kuulamas ja naistele kaasa elamas!


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE KATRIN TALVAK

Seekordse saate külaliseks on Eesti naiste jäähokikoondise mänedzer Katrin Talvak. Saates tuleb juttu Eesti naiste jäähoki uuest hingamisest ning eesmärgist tuua Eesti naiskond tagasi rahvusvahelisele areenile ja osaleda 2021/2022 maailmameistrivõistlustel. Katrin, kes on tööalaselt turundusteenuse pakkuja, räägib oma kogemustest inimeste käitumise ja psühholoogia mõistmisel. Räägime ka uuest valmivast dokumentaalfilmist “On Silver Heels”, mis käsitleb naiste rolli, väljakutseid ja võrdsete võimaluste temaatikat spordis.


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE JOHANNA ELIISE TEDER

Teise saate külaliseks on  Eesti korvpallikoondise mängija Johanna Eliise Teder. Tartus korvpalluriteed alustanud, seejärel Audentese Spordigümnaasiumis õppinud ja mänginud Johanna on tänasel päeval USA kõrgeima üliõpilasliiga NCAA ülikooli Washington State üliõpilane.


JUTUD JANNEGA – KÜLALINE PIRJE ORASSON

Avasaate külaliseks on Eesti Käsipalliliidu peasekretär Pirje Orasson. Webinari läbiva teemana käsitleti spordijuhtmisest saadud isiklikku kogemust, muutust toovate oskuste ja omaduste rakendamist igapäevatöös. Juttu tuli erinevatest koostöö vormidest ning väärtuspõhisest tegevusest. Vestlust juhtis spordipsühholoog Kristel Kiens.