Naised Eesti korvpallis: Anna Gret Asi

1. KUIDAS JÕUDSID korvpalli JUURDE JA MIS SIND korvpalli JUURES MOTIVEERIB?

Korvpalli juurde jõudsin ema kaudu, kes on alates mu sünnist mind peaaegu igale võistlusele kaasa vedanud. Mingis mõttes tahaksin öelda, et kasvasin üles kossusaalides. Mind motiveeris korvpalli mängima minu ema.

2. MIS ON korvpall SULLE ELUKS KAASA ANDNUD?

Hetkel käin koolis ja pürgin korvpalli mängides ja trenni tehes oma unistuste poole. Korvpalli mängimine on eluks kaasa andnud tiimitöö austamise ja kavaluse.

3. KUIDAS OLED korvpalli ARENGUSSE ÜLDISEMALT PANUSTANUD?

Olen mingil hetkel käinud mängudel lauakohtunikuna, osalenud mõnel korral tüdrukute kossupäeval ja aidanud noortel tüdrukutel areneda.

4. MIS ON KÕIGE MEELDEJÄÄVAM VÕI ERILISEM MOMENT SELLE AJA JOOKSUL, KUI KORVPALLIGA TEGELENUD OLED?

Minu lemmik korvpallimälestus on 2018. aasta suvi U16 koondisega EMi B divisjoni 9. koha võitmine. Korralik emotsioonipomm oli kogu suvi. Individuaalselt olen ka saanud võimalusi osaleda BWB laagrites, mis on olnud väga huvitavad ja silmi avavad.

5. ANNA PALUN ÜKS SOOVITUS KÕIGILE MEIE NOORTELE SPORDITÜDRUKUTELE, KELLE KARJÄÄR ON ALLES ALGUSES

Ise tunnen, et ka mina olen see noor, kelle karjäär on alguses: Kuid veel noorematele ütleksin, et tehke ikka tublisti trenni ning võtke samm korraga. Kõigel on oma aeg.

6. MÕNI KOGEMUSSOOVITUS, KUIDAS HETKEL ERIOLUKORD ÜLE ELADA

Eks me kõik ole selles olukorras esmakordselt, keeruliseks on see meie treenimise muutnud, kuid ongi hea võimalus end järgmiseks hooajaks heasse vormi ajada ning iseenda kallal vaeva näha. Tuleb võtta maksimum hetke olukorrast.

Vaata ka Anna Greti webinari: