EESTI KORVPALLI MEISTRIVÕISTLUSTE TÜTARLASTE U14 FINAALI VÕITIS AUDENTESE SK/SIILI

Täna 26.05 Raplas toimunud finaalmängu võitis kindlalt Audentese SK/Siili. Võidunumbrid tablool mängu lõppedes olid  88:41 (25:18, 19:0, 32:5, 12:8) Meie resultatiivsemaks osutusid Triin Kuusk 11. ja Anette-Laura Tõks 9 punktiga. 

“Olime eilsest mängust ja tegelikult kogu turniirist väsinud. Meie finaal oli eile” kommenteeris mängu lõpus Janne. “Keskendusime kogu hooaja jooksul rohkem tüdrukute ja võistkonna arengule kui võidule ja olen oma mängijatega väga rahul. Alustasime eelmise aasta juulis plaaniga tõsta oluliselt meie tüdrukute üldfüüsilist võimekust ning tänu sellele, et jaksame nüüd rohkem on paranenud ka meie mäng nii võistkondlikult kui ka individuaalselt. Hoidsime kogu hooaja jooksul stabiilselt neljandat kohta ja eilne poolfinaal, mis tõstis meid üldkokkuvõttes teiseks oli just see, mida tüdrukutele soovisin. Olen oma õpilaste üle väga uhke”, räägib Janne. 
Samuti soovib meie peatreener öelda erilised tänusõnad meie lapsevanematele, kes olid alati kohal toetamas-aitamas, kes väärtustavad sporti ja austavad nii omasid kui ka vastast. Hea ja toetav publik on kui kuues mängija platsil, aitab suurendada rõõmu võidu üle ning kergemini üle saada kaotusvalust. “Aitäh Teile kõigile, kes Te meisse uskusite ja meile kaasa elasite!”

Leave a Reply