Tallinna Ülikooli järjekordse eduka nädalavahetuse tulemuseks 2 võitu

SBK Liepaja/LSSS – Tallinna Ülikool 58:87 (13:22, 13:32, 12:13, 20:20)

Laupäevases kohtumises alistati võõrsil Liepaja naiskond ilma suurtemate probleemideta. Naiskonda panustasid kuuest kaugviskest neli tabanud Kati Rausberg 20 punktiga, Kätlin Korjus sai kirja 13 punkti, 6 lauapalli ja 3 vaheltlõiget, Rosemary Rits lisas 12 punkti ja 5 lauapalli, Sofia Košareva viskas 12 silma, Annika Köster kogus 11 punkti ja 15 lauapalli ning Birgit Piiburi nime taha kanti 11 silma ja 7 korvisöötu.

BS Riia/TTT/Kadetid – Tallinna Ülikool 64:84 (17:23, 17:28, 14:16, 16:17)

Pühapäevane kohtumine algas hoopis tasavägisemalt ning esimene veerandaeg lõpetati meie naiste eduseisul 23:17. Poolajaks tehti aga turvaline vahe sisse ning teine poolaeg oli vaid vormistamise küsimus, tasuks kindel 84:64 võit. Naiskonna resultatiivseim oli Kati Rausberg 21 punktiga, kaksikduubli teinud Annika Köster panustas 20 silma, 19 lauapalli ja 5 korvisööduga ning Trine Kasemägi lisas 14 punkti, 7 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Kaotajate parim oli Elizabete Bulane 16 punktiga.

Tallinna Ülikooli naiskond on liigatabelis 1. kohal 7 võidu ja 1 kaotusega.

Järgmine mäng juba tuleval reedel kui vastamisi minnakse Audentese Spordiklubiga.